Z przyjemnością informujemy o wyjątkowym wydarzeniu, które miało miejsce w październiku tego roku – zorganizowaliśmy zbiórkę charytatywną na rzecz wykupu zwierząt przeznaczonych na handel lub rzeź.

Dzięki zaangażowaniu pracowników udało się nam zebrać kwotę, którą przekazaliśmy Fundacji Centaurus.

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku i pisze o sobie tak:

„Jesteśmy międzynarodową organizacją non profit, która koncentruje swoje działania i projekty na dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach. Ocaliliśmy już stado prawie 3000 koni i osłów, kilka tysięcy psów i kotów oraz setki zwierząt gospodarskich i domowych.
To zasługa prawie 1000 000 Darczyńców z całego świata, którzy zaangażowali się w działalność naszej organizacji.”

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona darczyńców. To dla nas ogromne osiągnięcie i dowód na to, że razem możemy zrobić więcej.

 

Inicjatywy charytatywne i działania prospołeczne od zawsze były dla nas ważne.

W ramach wdrażania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) postanowiliśmy uporządkować dotychczasowe spontaniczne inicjatywy i wpisać te działania w DNA naszych firm na stałe.

Istotnym jest również że, te inicjatywy nie były jedynie rezultatem działań naszych pracowników. Zarówno pracownicy, jak i przełożeni regularnie angażują się w różne zbiórki charytatywne, co sprawia, że nasza grupa firm staje się miejscem, gdzie każdy może poczuć, że ma wpływ na coś znaczącego.

Dziękujemy Wam za wsparcie, za to, że jesteście częścią naszej społeczności. Razem możemy więcej! 🌟