Firma Elbit jest firmą rodzinną, która powstała w 1991 roku. Początkowo specjalizowała się w złoceniu obwodów elektronicznych i styków, a następnie oferta została stopniowo poszerzona o srebrzenie, niklowanie, niklowanie chemiczne, anodowanie, anodowanie twarde, cynowanie, miedziowanie, szkiełkowanie i malowanie proszkowe.

Potencjał jaki oferujemy odbiorcom naszych usług to wieloletnie doświadczenie poparte gruntownym wykształceniem właścicieli i pracowników w takich dziedzinach jak: technologia przemysłowa, elektronika, chemia, fizyka. Współwłaściciele ściśle współpracują z uczelniami wyższymi i jednostkami naukowo-badawczymi co zapewnia innowacyjność naszych usług. Wszystko to ma ogromny wpływ na jakość usług i szybkość reakcji na potrzeby klienta.

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalizm i terminowość wykonywania usług. Nasze powłoki charakteryzują się wysoką trwałością oraz jakością potwierdzoną raportem z badań wykonanych metodą fluorescencji rentgenowskiej z wykorzystaniem spektrometru rentgenowskiego X-Strata 920 Mini Well oraz EDXRF Explorer 5000 XRF. Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowych wymagających technologii, oferujemy doradztwo techniczne w zakresie wytwarzania powłok galwanicznych już na etapie projektowania detali.

Od konkurencji wyróżnia nas między innymi to, że możemy zaoferować naszym Klientom kompletną usługę w jednym miejscu. Ciągły rozwój firmy sprawił, że podjęliśmy decyzję o wyodrębnieniu procesu anodowania i przeniesieniu go do nowej lokalizacji w celu zwiększenia mocy przerobowych oraz jakości usług zarówno w procesie anodowania jak i innych. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem nowej usługi wytwarzania powłok przeciwdrobnoustrojowych aBAC na detalach wykonanych z aluminium i jego stopów. Taka powłoka miałaby na celu zwiększenie bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Planujemy dalszą rozbudowę zaplecza technicznego o nową halę do procesu niklowania chemicznego. Czulibyśmy się zaszczyceni móc zaoferować Państwu nasze usługi.

Z wyrazami szacunku,
Piotr Śliwiński
Dyrektor ds. Produkcji